here4all
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
here4all


 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log in  

 

 Ooooj junaci !

Go down 
3 posters
AuthorMessage
Big-.-BosS

Big-.-BosS


Posts : 2
Join date : 2012-06-16
Age : 32
Location : Bregenz/Austria

Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: Ooooj junaci !    Ooooj junaci !  EmptySat Jun 16, 2012 12:01 pm

cheers E ovakooo,ja sam Milos Spasojevic,rodjen u zajecaru,ziveo u Negotinu do 3. razreda pa sam se preselio u Dansku gde sam blejao nekih godinu ipo dana pa su me sjebali za papire i morao sam da se vratim u srbiju,onda sam u 5 razredu otisao u Belgiju gde takodje nije islo sve po planu sto se papirologije tice(citaj ispusio ga opet) Shocked ...Onda sam fino zavrsio osnovnu skolu Branko Radicevic u Negotinu,upisao gimnaziju prvo polugodiste bio fin,a onda sam saznao da se selim 100 % u Austriju i poceo da se majmunisem tako da sam 2. polugodiste zavrsio sa 12 keca Twisted Evil .Bavio sam se Breakom (BREAKDANCE)od 2003 do 2007,prestao sam da treniram cim sam stigao u Austriju jer mi je bio smor bez stare ekipeee,u medjuvremenu sam poceo boks da treniram i mnogo mi je lepo Very Happy Od 2007 zivim ovde u Austriji,sa devojkom i psom,koji je najveca lenstina na zemaljskoj kugli i tako,ne znam sta jos da kazem,volim da se useravam od alkohola,da bacam pegle po centru kada dodjem na odmor u Srbiju,da jedem ko stoka i to bi bilo to ukratko o meni ...Savu sam upoznao preko onog konja koji se predstavio ovde kao DZONI i kog cu morati da izujem u skorije vreme od batina..Pozdrav i bounce
Back to top Go down
Mrdak Sava
Admin
Mrdak Sava


Posts : 232
Join date : 2012-05-23
Age : 34
Location : Beograd

Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: Re: Ooooj junaci !    Ooooj junaci !  EmptySat Jun 16, 2012 12:04 pm

hahahahahaha,bogaim Spaki, dobra autobiografija Smile znaci, konacno si se skrasio sa devojkom i psom Smile) a za dzonija, bogamii, moracemo oboje da ga izujemo od batina Smile) cheers
Back to top Go down
https://here4all.serbianforum.info
MaXa
Admin
MaXa


Posts : 14
Join date : 2012-05-24
Age : 30
Location : Pirot

Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: IZUVANJE!!!! :D   Ooooj junaci !  EmptySat Jun 16, 2012 12:05 pm

Kude si be MISO? Ce izujemo Dzonija zajedno ja cu ti pomognem Very Happy
Back to top Go down
Mrdak Sava
Admin
Mrdak Sava


Posts : 232
Join date : 2012-05-23
Age : 34
Location : Beograd

Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: Re: Ooooj junaci !    Ooooj junaci !  EmptySat Jun 16, 2012 12:06 pm

znaci nas troje na njega 1 Smile
Back to top Go down
https://here4all.serbianforum.info
MaXa
Admin
MaXa


Posts : 14
Join date : 2012-05-24
Age : 30
Location : Pirot

Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: Re: Ooooj junaci !    Ooooj junaci !  EmptySat Jun 16, 2012 12:08 pm

Posteno pa na sud... Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Ooooj junaci !  Empty
PostSubject: Re: Ooooj junaci !    Ooooj junaci !  Empty

Back to top Go down
 
Ooooj junaci !
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
here4all :: General :: Members-
Jump to: